SHPALLJE DHE NJOFTIME !

 

  Tė Ndėruar Ndėgjues tė Radio Rainca qėllimi ynė qė nga fillimi i hapjes sė kėsaj radio ka qenė bashkimi i popullit tonė nė Ē'do aspekt por pse jo edhe nė aspekte biznesi!!!Kėtu pra ju mundeni ta bėni Ē'do Lajmrim apo shpallje tuaja.Jeni tė mirė se ardhur ne Ē'do kohė.Me Respekte pė ju Staffi WwW.RadioFoleja.Com
Tel:0041(0)31 . 526 91 60 & E-mail: info@radiorainca.com
Shitet 10.1/2 ari trollė, qė gjindėt nė qendėr tė Drenasit, 200m larg spitalit,100m afer shkollės fillore dhe stacionit te autubusav. Trolli esht ne pozit shum te mir, perveq 10 ari 1/2 e ka dhe rrugen 4.1/2m Qmimi per ari 10.000euro Te interesuarit munden te na kontaktojn tek Arben Krasniqi. Tel: 0047 97726041 ose 0047 99379692.
                                        Shpallja Juaj Kėtu:
Jeni te interesuar apo keni talent per muzikė vallėzimė,humor,apo aktrim Merrni guximin dhe behuni pjes e  SH.K.A-(Shqiponjat e Drenicės) nė Helsinki- Finland. Tė interesuarit pėr me teper informata mund tė kontaktoni  Nė :+358(0)466.606.163.
                                        Shpallja Juaj Kėtu:
                              Shpallja Juaj Kėtu:
                                    Shpallja Juaj Kėtu:
Shiten dy banesa me nga 94.60 metra katror secila ne kompleksin banesor Ne Presheva ne rruge kryesore afer shkolles fillore ne Presheve. Qmimi 700 Euro:/metri katror. Banesat jane me lift, nxemje qendrore dhe posedojne edhe garazha nen lokale me lift ne te. Informatat ne 0044 7712 429 715 ose ne 0044 20 8966 9772

  Shpallja Juaj Kėtu:

 
 
 

 Shpallja Juaj Kėtu:

 
 
 

  Shpallja Juaj Kėtu:

 
 
 

 Shpallja Juaj Kėtu: