Reth Stafit te Radio-s 
Studio Qėndrore Dietikon (Zvicer) 00 41 44 586 10 61
Pėrshendetje dhe Urimet : Ē'do tė Marte, Merkur, Ejte dhe Tė Shtune
: 20:30-22:30: Visari
Emisioni Kontaktues Nė Verzionin Skype : RadioRainca
Dhė SmS 00 41 76 216 83 90 Vala +377 44 723 140
Ipko +386 49 334 140 TeleNor +381 63 160 80 25

Emisioni ėshtė i drejtpėrdrejtė dhe kontaktues.

 Studio Qėndrore Dietikon (Zvicer) Drejtori Visar Rexhepi Urime dhe Pėrshendetjet : Ē'do tė Marte,Merkur,Ejten dhe tė Shtune : 20:30-22:30 : 00 41 44 586 10 61 Verzioni Skype RadioRainca